.hack//G.U. Last Recode - na PC i PlayStation 4 zmierzają remastery trylogii jRPG

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.06.2017, 08:06


Kategorie: News

Na razie Bynajmniej wiemy dokładnie, Jak Menażeria trafi W  stronę sprzedaży. - .hack//G.U. Last Recode - na PC i PlayStation 4 zmierzają remastery trylogii jRPG - wiadomość - 2017-06-14
Na razie Jeszcze czego wiemy dokładnie, Jeśli Zbieranina trafi W stronę sprzedaży.

Firma Bandai Namco Entertainment poinformowała, że na pecety a również konsolę PlayStation 4 zmierza .hack//G.U. Last Recode. Obok tym tytułem kryje się Spektrum zawierająca zremasterowane wersje trzech japońskich RPG-ów składających się na serię hack//G.U., wydaną Kiedyś wyłącznie na PlayStation 2. Intencja jest ukończony w ok. 80% i Winien zadebiutować w tym roku.

W skład zestawu wejdzie .hack//G.U. vol. 1//Rebirth z 2006 r. i wypuszczone w kolejnym roku .hack//G.U. Vol.2//Reminisce i .hack//G.U. Vol.3//Redemption. Wszystkie trzy produkcje zaoferują oczywiście liczne ulepszenia graficzne, w tym rozdzielczość 1080p a także 60 klatek na sekundę. Co więcej zarówno filmiki, A także i Sprzęg zostaną odświeżone, Bezspornie Oby Pod żadnym pozorem odstawały od reszty oprawy wizualnej. Te zmiany są standardem w przypadku remasterów, Mankament autorzy Wykluczone zamierzają się W kierunku nich ograniczyć. W miejsce tego Bardzo przerobią także samą rozgrywkę, Jak najbardziej Oby poprawić większość problemów, na które narzekali gracze.

Wszystkie ulepszenia, jakie Ku serii wprowadziło .hack//G.U. Vol.3//Redemption, zostaną dodane W kierunku wcześniejszych dwóch odsłon. Takoż pojawi się Orientacja (polityczna) powtórzenia bitwy, jeśli zginą w niej wszystkie postacie. Dostępny też będzie opcjonalny System Cheat Mode, w którym zaczniemy rozgrywkę z maksymalnym poziomem rozwoju a również najlepszym ekwipunkiem.

Prędkość poruszania się postaci po świecie gry ulegnie dużemu przyśpieszeniu. Zwiększona Na dziewięćdziesięciu zostanie maksymalna ilość przedmiotów niesionych Za pomocą każdą z postaci. W dodatku Sprzęg zarządzania ekwipunkiem wzbogaci się m.in. o opcję sortowania jak również funkcję wielokrotnego użycia konkretnych typów obiektów.

W bitwach zabraknie denerwujących pauz pomiędzy wydaniem rozkazu a jego wykonaniem. Cała Zmagania zostanie przebalansowana, Właśnie Byle zmniejszyć grindowanie. Przyśpieszeniu ma ulegnąć Rytmiczność rozwoju bohaterów. Co gorsza będziemy w stanie zapauzować grę w dowolnym momencie.

  1. Bandai Namco Entertainment – Szpalta oficjalna

Tagi: gry na świecie .hack .hack//G.U. Last Recode Bandai Namco Entertainment E3 2017 jRPG remake / remaster / reedycja HD zestawy gier PC PS4
Skomentuj: