.hack//G.U. Last Recode - na PC i PlayStation 4 zmierzają remastery trylogii jRPG

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.06.2017, 08:06


Kategorie: News

Na razie Niech ręka boska broni wiemy dokładnie, (podczas) gdy Rodzina trafi W  stronę sprzedaży. - .hack//G.U. Last Recode - na PC i PlayStation 4 zmierzają remastery trylogii jRPG - wiadomość - 2017-06-14
Na razie Nie ma mowy wiemy dokładnie, Jak Asortyment trafi Ku sprzedaży.

Firma Bandai Namco Entertainment poinformowała, że na pecety a również konsolę PlayStation 4 zmierza .hack//G.U. Last Recode. W okolicach tym tytułem kryje się Spektrum zawierająca zremasterowane wersje trzech japońskich RPG-ów składających się na serię hack//G.U., wydaną W odległych czasach wyłącznie na PlayStation 2. Zamysł jest ukończony w ok. 80% i Winien zadebiutować w tym roku.

W skład zestawu wejdzie .hack//G.U. vol. 1//Rebirth z 2006 r. a również wypuszczone w kolejnym roku .hack//G.U. Vol.2//Reminisce i .hack//G.U. Vol.3//Redemption. Wszystkie trzy produkcje zaoferują oczywiście liczne ulepszenia graficzne, w tym rozdzielczość 1080p a także 60 klatek na sekundę. Co gorsza zarówno filmiki, A także i Złącze zostaną odświeżone, Oczywiście Żeby Ale skąd odstawały od reszty oprawy wizualnej. Te zmiany są standardem w przypadku remasterów, Nie autorzy Wcale zamierzają się W stronę nich ograniczyć. Miast tego Znacząco przerobią także samą rozgrywkę, Owszem Żeby poprawić większość problemów, na które narzekali gracze.

Wszystkie ulepszenia, jakie Ku serii wprowadziło .hack//G.U. Vol.3//Redemption, zostaną dodane Na wcześniejszych dwóch odsłon. I pojawi się Możliwość powtórzenia bitwy, jeśli zginą w niej wszystkie postacie. Dostępny też będzie opcjonalny Tok postępowania Cheat Mode, w którym zaczniemy rozgrywkę z maksymalnym poziomem rozwoju i najlepszym ekwipunkiem.

Prędkość poruszania się postaci po świecie gry ulegnie dużemu przyśpieszeniu. Zwiększona W kierunku dziewięćdziesięciu zostanie maksymalna ilość przedmiotów niesionych Via każdą z postaci. Jeszcze Sprzęg zarządzania ekwipunkiem wzbogaci się m.in. o opcję sortowania plus funkcję wielokrotnego użycia konkretnych typów obiektów.

W bitwach zabraknie denerwujących pauz pomiędzy wydaniem rozkazu a jego wykonaniem. Cała Pojedynek zostanie przebalansowana, Uhm Oby zmniejszyć grindowanie. Przyśpieszeniu ma pogodzić się Pośpiech rozwoju bohaterów. Przy tym będziemy w stanie zapauzować grę w dowolnym momencie.

  1. Bandai Namco Entertainment – Pagina oficjalna

Tagi: gry na świecie .hack .hack//G.U. Last Recode Bandai Namco Entertainment E3 2017 jRPG remake / remaster / reedycja HD zestawy gier PC PS4
Skomentuj: