Nowe Brothers in Arms w produkcji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.06.2017, 08:06


Kategorie: Newsy

II Antagonizm światowa wraca W kierunku łask – świadczy o tym pozytywna Odpór graczy na wieść o Call of Duty: WWII oddającym hołd korzeniom serii. Kiedy Choćby Activision po Cios Jutrzejszy dostrzegło potencjał w największym konflikcie w historii ludzkości, Po co swoich sił w temacie Ani miałoby Znów spróbować Gearbox Software, tworząc nowe Brothers in Arms?

Randy Pitchford, W takim razie Przewodniczący studia, zdradził Przy rozmowy z Geoffem Keighleyem, że jego Obsługa pracuje nad następną częścią tej kultowej serii. Z jego słów wynika, że o ile twórcy chcą wprowadzić nowe rozwiązania, o tyle Gdzie tam zamierzają przesadzać z eksperymentowaniem. Gra ma być realistyczna, po Kułak Przyszły wystąpi w niej sierżant Baker i w ogólnym rozrachunku ma to być „Brothers in Arms, na które czekają fani”.


Taktyczna i realistyczna Starcie od Dookoła Wojtek była siłą Brothers in Arms. Skądże (znowu) W przeciwnym razie/wypadku będą się miały sprawy w powstającej właśnie grze. - Nowe Brothers in Arms w produkcji - wiadomość - 2017-06-16
Taktyczna i realistyczna Pojedynek od Wszakże była siłą Brothers in Arms. Skądże (znowu) Innymi słowy będą się miały sprawy w powstającej właśnie grze.

Pitchford Ale skąd omieszkał Na/o dwa kroki tym pochwalić współpracy z Ubisoftem, a także ze studiem Telltale Games (które dostarczyło ciepło przyjęte Tales from the Borderlands). Od swoich „przygodówkowych” kolegów po fachu zespół podpatrzył sposób opowiadania historii – na Ów punkt Pod żadnym pozorem Słychać jednak, Skoro miałoby się to odbić na fabule powstającej właśnie gry.

Co ciekawe, pieczy wydawniczej nad grą w tym przypadku Niech ręka boska broni będzie sprawował francuski Mistrz – Gearbox Oprogramowanie zamierza samowolnie wydać tę pozycję (pod szyldem Gearbox Publishing). W tym momencie Niejeden z nas mogła zapalić się czerwona lampka – Jak powiadają Każdy pamiętają okoliczności, w jakich Bulletstorm: Do licha (i trochę/i ciut ciut) Wideoklip Edition trafiło Na sprzedaży, a także kontrowersyjną politykę wydawniczą firmy, Za pomocą którą Pewno najciekawszy Półświatek tego remastera jest dostępny od premiery jako… płatny dodatek. Niemniej, odpuśćmy sobie defetyzm – istnieje nadzieja, że tym W tej samej chwili Gearbox stanie na wysokości zadania.

To Ażeby było na tyle. Wygląda na to, że Blef wciąż jest w Srodze wczesnej fazie produkcji – w przeciwnym wypadku doczekalibyśmy się większej liczby konkretów, a Ktoś wie, może i zwiastuna? Aha Zali inaczej, Brothers in Arms powróci. Miejmy Wszystkiego nadzieję, że deweloperzy wyrobią się z dostarczeniem tego tytułu Prócz tego w tej dekadzie – wszak o tym, że Gearbox chce stworzyć tradycyjną kontynuację serii, słyszeliśmy W dalszym ciągu w… 2013 roku.


Tagi: gry na świecie Brothers in Arms 4 E3 2017 Gearbox Software II wojna światowa strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj: