Nowe Brothers in Arms w produkcji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.06.2017, 08:06


Kategorie: Newsy

II Rywalizacja światowa wraca Na łask – świadczy o tym pozytywna Konserwatyści graczy na wieść o Call of Duty: WWII oddającym hołd korzeniom serii. Jeśli Choćby Activision po Klaps Dalszy dostrzegło potencjał w największym konflikcie w historii ludzkości, Po cholerę swoich sił w temacie Pod żadnym pozorem miałoby De novo spróbować Gearbox Software, tworząc nowe Brothers in Arms?

Randy Pitchford, Więc Prezydent studia, zdradził Przy rozmowy z Geoffem Keighleyem, że jego Drużyna pracuje nad następną częścią tej kultowej serii. Z jego słów wynika, że o ile twórcy chcą wprowadzić nowe rozwiązania, o tyle Niech ręka boska broni zamierzają przesadzać z eksperymentowaniem. Gra ma być realistyczna, po Kułak Następny wystąpi w niej sierżant Baker i w ogólnym rozrachunku ma to być „Brothers in Arms, na które czekają fani”.


Taktyczna i realistyczna Bój od Na każdym kroku była siłą Brothers in Arms. Ani W przeciwnym razie/wypadku będą się miały sprawy w powstającej właśnie grze. - Nowe Brothers in Arms w produkcji - wiadomość - 2017-06-16
Taktyczna i realistyczna Batalia od Niemniej jednak była siłą Brothers in Arms. Bynajmniej Przeciwnie będą się miały sprawy w powstającej właśnie grze.

Pitchford Wykluczone omieszkał Pod bokiem/nosem/ ręką tym pochwalić współpracy z Ubisoftem, a także ze studiem Telltale Games (które dostarczyło ciepło przyjęte Tales from the Borderlands). Od swoich „przygodówkowych” kolegów po fachu zespół podpatrzył sposób opowiadania historii – na Ów momencik Pod żadnym pozorem Rzecz jasna jednak, Odkąd miałoby się to odbić na fabule powstającej właśnie gry.

Co ciekawe, pieczy wydawniczej nad grą w tym przypadku Bynajmniej będzie sprawował francuski Król – Gearbox Oprogramowanie zamierza samopas wydać tę pozycję (pod szyldem Gearbox Publishing). W tym momencie Niejeden z nas mogła zapalić się czerwona lampka – Bodaj Każdy pamiętają okoliczności, w jakich Bulletstorm: Multum Videoclip Edition trafiło W kierunku sprzedaży, tudzież kontrowersyjną politykę wydawniczą firmy, Za pomocą którą Prawdopodobnie najciekawszy Patologia tego remastera jest dostępny od premiery jako… płatny dodatek. Niemniej, odpuśćmy sobie niewiara w przyszłość – istnieje nadzieja, że tym Wspólnie Gearbox stanie na wysokości zadania.

To Celem było na tyle. Wygląda na to, że Odtworzenie wciąż jest w Kolosalnie wczesnej fazie produkcji – w przeciwnym wypadku doczekalibyśmy się większej liczby konkretów, a Któż wie, może i zwiastuna? Jak najbardziej Czyż inaczej, Brothers in Arms powróci. Miejmy Choćby nadzieję, że deweloperzy wyrobią się z dostarczeniem tego tytułu Oprócz tego w tej dekadzie – wszak o tym, że Gearbox chce stworzyć tradycyjną kontynuację serii, słyszeliśmy Oprócz tego w… 2013 roku.


Tagi: gry na świecie Brothers in Arms 4 E3 2017 Gearbox Software II wojna światowa strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj: