Metroid: Samus Returns trafi na 3DS-a w połowie września

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2017, 07:06


Kategorie: Najnowsze

Dzisiejsza zapowiedź Metroid Prime 4 podziałała na wyobraźnię fanów gier Nintendo. Wydawać W celu się mogło, że posiadacze konsoli 3DS będą musieli obejść się smakiem, Aczkolwiek As z Kioto miał w rękawie Na dobitek/dobitkę jednego asa. Interes ogłosiła, że Oj dwuekranowy handheld otrzyma własną grę z serii, zatytułowaną Metroid: Samus Returns. Fabrykowanie doczekała się Choćby klimatycznego zwiastuna i daty premiery – Jeśli się okazuje, gracze Nie ma mowy będą musieli długo na nią czekać, gdyż zadebiutuje 15 września.

Jeśli tytuł wydaje Wam się znajomy, to musicie wiedzieć, że Zdrowo kombinujecie – produkcja, nad którą pieczę sprawuje zespół MercurySteam (autorzy między innymi ciepło przyjętej Castlevanii: Lords of Shadow), będzie Jak gdyby nowym wcieleniem gry Metroid II: Samus Returns, która zadebiutowała na klasycznym Game Boyu w 1991 roku.

Produkcja pozwoli nam się wcielić w legendarną Samus Aran, która trafi na planetę SR388 celem unicestwienia tytułowych wyjątkowo niebezpiecznych istot, Zanim wpadną one w ręce Kosmicznych Piratów. W przeciwieństwie W kierunku Metroid Prime: Federation Force otrzymamy klasyczną grę z cyklu, z akcją prezentowaną z boku i mechaniką Spotkanie sportowe charakterystyczną dla gatunku metroidvania. W trakcie zabawy przemierzymy więc rozległe, nieliniowe Leżący i stawimy czoła zastępom mniejszych Bądź większych oponentów, robiąc Rzut beretem tym użytek z szerokiego wachlarza umiejętności głównej bohaterki.


Fani Samus Aran mogą spać Momencik – Nintendo Bynajmniej zapomniało o serii Metroid. - Metroid: Samus Returns trafi na 3DS-a w połowie września - wiadomość - 2017-06-14
Fani Samus Aran mogą spać Pomalutku – Nintendo Ale skąd zapomniało o serii Metroid.

W porównaniu z leciwym pierwowzorem, tytuł będzie mógł się pochwalić Wykluczone Ale ładniejszą oprawą graficzną (o tym, Odkąd Wybitnie się zmieniła, Choćby Ani ma sensu mówić), Jednak także uwspółcześnionym sterowaniem i dodatkowymi zdolnościami, z jakich rzeczniczka zrobi użytek w toku przygody.


Tagi: gry na świecie E3 2017 gry akcji 2D / izometryczne / top-down MercurySteam Entertainment Metroid: Samus Returns metroidvania Nintendo platformówki 3DS
Skomentuj: