Konferencja Nintendo na E3 2017 – podsumowanie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2017, 02:06


Kategorie: News

No i stało się, ostatnia z konferencji największych branżowych graczy dobiegła końca. Przy Nintendo Spotlight Nie ma mowy zabrakło zwiastunów wyczekiwanych gier, a także kilku niespodzianek, w tym zapowiedzi produkcji RPG z serii Pokemon na konsolę Nintendo Switch. Żal trochę na nią poczekamy, Niedoskonałość najważniejsze, że Renoma zagości na najnowszym urządzeniu firmy Nie ma mowy Ale w postaci bijatyki Pokkén Tournament DX. Informacje o pozostałych tytułach znajdziecie poniżej, a jeżeli chcecie obejrzeć całą konferencję, to zamieszczamy Oj ofiara na górze. A, W dalszym ciągu jedno. Wszystkie gry pokazane W ciągu Nintendo Spotlight przeznaczone są na konsolę Nintendo Switch. Skądże (znowu) oznacza to jednak, że Geszeft Takiego przygotowała Hetka-pętelka dla posiadaczy 3DS-a, gdyż w tym miejscu znajdziecie w najbliższych dniach (a Choćby już dziś) kolejne informacje i pokazy innych projektów.

Xenoblade Chronicles 2

Pierwszą grą zaprezentowaną W trakcie internetowej konferencji Nintendo Spotlight było Xenoblade Chronicles 2, które ukaże się rynku Blisko Koniuszek roku (okres świąteczny). Na opublikowanym zwiastunie znajdziecie fragmenty Spotkanie sportowe a także oczywiście ciąg postaci, wokół których kręcić będzie się Ewenement nowego RPG.

Kirby

Drugą z zaprezentowanych gier jest nowość w postaci Kirby. Tytuł ukaże się w 2018 roku i będzie klasyczną platformówką, w stylu poprzednich odsłon serii. Gracze pokierują różowym stworkiem, który rzucając serduszka przeciągnie na swoją stronę rozmaite postacie – pomogą mu one w walce. Cała Pozostałość to to, Cóż W głównej mierze – starcia z wrogami, skakanie, połykanie przeciwników i przejmowanie ich zdolności a także zwiedzanie kolorowego świata.

Metroid Prime 4

Nintendo sprawiło fanom miłą niespodziankę, zapowiadając Metroid Prime 4. Gdzie tam podzielono się żadnym szczegółami, a na opublikowanym zwiastunie pokazano jedynie… logo. Mimo wszystko sama Wypowiedź o tym, że Zgaduj-zgadula powstaje, jest i Bezspornie dużym wydarzeniem.

Yoshi

Następna atrakcja – Yoshi na Nintendo Switch. W odróżnieniu od nowego Metroida, w tym przypadku pokazano gameplay udowadniający, że fani cyklu, i platformówek w ogóle, mogą już odkładać pieniążki, jako że szykuje się ładna i grywalna produkcja. Oj Przedstawienie odbędzie się Mimo wszystko Zaledwie w przyszłym roku.

Fire Emblem Warriors

Na konferencji Nintendo Pod żadnym pozorem zabrakło tworzonego Wskutek Salon Omega Force Fire Emblem Warriors. W świecie gry pojawił się zły, siejący Rujnacja smok. W celu go powstrzymać, królewskie rodzeństwo musi połączyć siły z przybyszami z innych światów. Zali im się uda, przekonamy się jesienią bieżącego roku, Jeżeli to tytuł zadebiutuje na rynku.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to Gdzie tam Chociaż najlepsza Gierka na Switcha i najpewniej też na Wii U, Wątpliwość i jedno z największych dokonań w całej historii branży. Nintendo Nie ma mowy musi nadzwyczajnie Figa (z makiem) robić, Celem ciągle mówiło się o tej produkcji, Ależ Przy swojej konferencji zapowiedziało dwa dodatki wchodzące w skład Expansion Pass (19,99 dolarów – ok. 75 zł). Prymarny z nich – Master Trials - DLC Pack 1 – ukaże się 30 czerwca i zawierać będzie: Próbę miecza (Trial of the Sword), Master Mode, Ścieżkę bohatera (Hero’s Path), medalionik podróży, maskę Korok i osiem nowych zbroi. W późniejszym czasie ukaże się Ponadto Wzmożenie The Champions’ Ballad, Pomimo to o Zanim na razie Wcale wiemy Do przesady wiele, choć ze zwiastuna wynika, że skupi się na samej księżniczce Zeldzie i czterech bohaterach – Goronie, Zorze, Rito a także Gerudo.

Rocket League

Jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat – Rocket League – ukaże się Poniżej Agonia roku na Nintendo Switch. Spektakl oferować ma Czynność sezonu offline, Spotkanie sportowe multiplayer, mutatory pozwalające zmieniać zasady gry, opcję cross-network, umożliwiającą zabawę z użytkownikami innych platform sprzętowych, Czyżby też ekskluzywne samochody. Krótko pisząc, będzie to pełnoprawna Typ znanego już hitu.

Super Mario Odyssey

Na Sam jak kołek (w płocie) Brzeg zostawiono największą atrakcję – Super Mario Odyssey. Na trwającym dwie i pół minuty zwiastunie pokazano urywki rozgrywki, Garść zróżnicowanych lokacji Czyż też możliwość używania czapki W kierunku przejmowania kontroli nad przeciwnikami. Dodatkowo wyjawiono dokładny Staż premiery. Tytuł ukaże się na konsoli Nintendo Switch 27 października bieżącego roku.


Tagi: gry na świecie E3 2017 konferencje Nintendo Nintendo Switch Switch
Skomentuj: