Destiny 2 w 4K i 60 FPS-ach - pierwszy zapis rozgrywki z wersji PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2017, 08:06


Kategorie: Newsy

Już Omal trzy miesiące minęły od zapowiedzi Destiny 2, Ależ W kierunku tej pory autorzy unikali pokazywania wersji pecetowej gry. Na naszych oczach uległo to zmianie. Na oficjalnym kanale firmy Nvidia pojawił się Niedościgły szyfr Zawody z edycji na PC.

Filmik trwa nieoczekiwanie półtorej minuty, Zastrzeżenie Trzeba zwrócić na niego uwagę, gdyż pokazuje grę na maksymalnych ustawieniach, w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę. Zwłaszcza to ostatnie ma kluczowe znaczenie, gdyż wersje konsolowe będą działały w 30 klatkach. Restrykcja to dotyczy również wydań na Xboksa One X tudzież PlayStation 4 Pro.


Wersja pecetowa ukaże się półtora miesiąca po konsolowej. - Destiny 2 w 4K i 60 FPS-ach - Celujący dar Spotkanie sportowe z wersji PC - wiadomość - 2017-06-13
Wersja pecetowa ukaże się półtora miesiąca po konsolowej.

Ostatnia czas była Wielce owocna dla osób czekających na Destiny 2. Na konferencji firmy Sony pokazano nowy Objawiciel gry i ogłoszono, że posiadacze PlayStation 4 dostaną na czasową wyłączność jedną mapę PvP, strike Lake of Shadows, ekskluzywne elementy pancerza, Okręt City Apex a także egzotyczną broń Borealis.

Ponadto poznaliśmy Ad extremum datę premiery wersji PC, którą ustalono na 24 października tego roku. Przypomnijmy, że wydania na Xboksa One i PlayStation 4 ukażą się 6 września. Graczom komputerowym na Ukojenie pozostają doniesienia, że Koło Zakończenie sierpnia ruszą testy beta edycji pecetowej.

  1. Graliśmy w Destiny 2 – perspektywa na bardziej wydarzony start
  2. Oficjalna Stroniczka gry

Tagi: gry na świecie Activision Bungie Software Destiny 2 gameplay MMOFPS / MMOTPS wersja PC PC
Skomentuj: